Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė Angelė Linartienė

2021-03-19


KOVO MĖNUO KVIEČIA NENURAŠYTI,

O PALAIKYTI YPATINGŲ GALIŲ MAŽUOSIUS SUPERHEROJUS

 

Plačiai duris atvėręs kovas dovanoja mums pavasario pradžią, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir Pasaulinę Dauno sindromo dieną, kuri švenčiama kovo 21-ąją. Šią dieną mūvimos skirtingų spalvų ir raštų kojinės, išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Tokios kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma. Pasirinkta trečio mėnesio 21 diena, nes Dauno sindromą lemia būtent dvidešimt pirmos chromosomos trisomija.

Raseinių specialioji mokykla kviečia prisidėti prie Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos inicijuojamos socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia. Kviečiame mūvėti skirtingas kojines kovo 21 dieną ir paskatinti tai daryti kitus! Siūlome bent dieną pašėlioti, nebijoti pabūti kitokiais ir padėti skleisti šią žinią naudojant #nenurašykopalaikyk!

Drąsindami būti atviriems pasaulio įvairovei, su nekantrumu pristatome video filmuką apie Raseinių specialiąją mokyklą. Laukiame ir kviečiame prisijungti prie mokyklos bendruomenės visus mažuosius ypatingų galių superherojus.

 Filmukas apie Raseinių specialiąją mokyklą