Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė Angelė Linartienė

2021-04-25

PROJEKTAS „GAMTOS ATRADIMAI VAIKO AKIMIS“

 

              Balandžio 22-ąją Raseinių specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo tęstiniame projekte „Gamtos atradimai vaiko akimis“, kuriam vadovavo mokytojos Reda Virbickaitė ir Virginija Knečiūnienė.

Pirmoje projekto dalyje mokiniai galėjo išgirsti atsakymus į jų užduotus klausimus, kuriuos projekto vadovėms buvo pateikę iš anksto, todėl dabar buvo pasirengę sulaukti konkrečių atsakymų įvairiomis gamtos temomis. Žodinius atsakymus papildė nuotraukos, video medžiaga. Tarp klausimų mokiniai galėjo pasirungti tarpusavyje, mindami mįsles, glaudžiai susijusias su įvairiais gamtos objektais, reiškiniais. Ši projekto dalis vyko nuotoliniu būdu, naudojantis ZOOM platforma.

Antrojoje projekto dalyje mokiniai buvo pakviesti išeiti į lauką ir pasirinkti įvairios gamtinės medžiagos, kurią būtų galima panaudoti kuriant įvairius kūrybinius darbelius. Mokiniai, saugiai išsiskirstę grupelėmis-klasėmis, mokyklos teritorijoje projektavo, modeliavo, statė... Iš sausų šakelių, kerpių, samanų, kankorėžių, akmenėlių išaugo nuostabūs kilimai, paveikslai, mandalos. Darbeliai buvo nufotografuoti ir patalpinti mokyklos FB puslapyje. Projekto vadovės pakvietė FB puslapio lankytojus balsuoti už jiems labiausiai patikusį darbelį. Po balsavimo labiausiai patikusio darbelio autoriai bus apdovanoti specialiais prizais.