Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė
Sandra Maslauskienė

2021-06-02

ŽVILGSNIS Į NEMUNĄ NUO SUDARGO PILIAKALNIŲ

                      Po ilgesnės pertraukos Raseinių specialiosios mokyklos etnokultūrinio ugdymo būrelio „Paparčio žiedas“ nariams pirmąją vasaros dieną – birželio pirmąją –  pavyko išsiruošti į seniai lauktą pažintinę kelionę – Šakių rajone esantį Sudargo piliakalnių kompleksą. Tai penkių piliakalnių kompleksas –  vienas iš įspūdingiausių Lietuvoje. Su jais varžytis galėtų nebent tik Kernavės piliakalniai. 

                      Ekskursijos pradžioje mokiniai išklausė trumpą būrelio vadovės Virginijos Knečiūnienės istorinį pasakojimą apie Sudargo pilies valdovo Sudargo bei jo šeimos likimą ir leidosi į kelionę po piliakalnius. Kelionė pasirodė ne tokia jau ir lengva. Reikėjo įveikti nemažai laiptelių, kad išvystum prieš akis atsiveriančius nuostabiausius gamtos vaizdus, Nemuno vingius. Tačiau mokiniai nesiskundė nuovargiu. Jų buvo pilna visur: ir ant laiptelių, ir slėnyje prie Nemuno, ir žaidimų aikštelėje, ir pažintiniuose takuose.

                      Nors šiek tiek ir pavargę, tačiau pilni įspūdžių, namo keliavo būdami puikios nuotaikos ir su daina, o jų  nuostabią kelionę, be abejo, primins užfiksuoti kadrai išlikę nuotraukose.