Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė
Sandra Maslauskienė

2021-06-29


IKI GREITO 

 

Birželio vidurys, pasidabinęs kvapniais pinavijų žiedais, šildantis maloniais saulės spinduliais, sukvietė mokyklos bendruomenę į mokslo metų pabaigos šventę. Prieš akis – nuostabūs vasaros atostogų patyrimai, nuotykiai, atradimai. Mokyklos direktorė Angelė Linartienė linkėdama gražios ir saugios vasaros, dėkojo asmeniškai kiekvienam mokiniui už šiek tiek neįprastus mokslo metus. Šventėje skambėjo vasariškos dainos, nuotaikingus šokius demonstravo mokyklos šokėjai. Mokiniai dėkojo mokytojams už žinias, širdies šilumą. Į dangų kilo įvairiaspalviai balionai, nešdami mokinių svajones ir vasariškus linkėjimus draugams. Už šią dovaną dėkojame įmonei „Viskas jūsų šventei“ ir jos vadovei Sandrai Kulikauskienei.

Ši šventė buvo ypatinga aktyviems mokyklos šokėjams, aktoriams, dainininkams – Irminai ir Juozapui, kurie atsisveikino su mokykla. Jie ne tik puikiai mokėsi, buvo aktyvūs, bet ir tapo tikrais draugais daugeliui mokyklos mokinių. Skambant mokyklos dainai buvo iškilmingai nuleista mokyklos vėliava, reiškianti mokslo metų pabaigą.

Paskutinio mokyklinio valso sūkuryje sukosi mokyklą baigiantys mokiniai ir su mokykla atsisveikinantys mokyklos direktorė Angelė Linartienė ir mokytojas Linas Linartas.

                Padėkoti už gražią draugystę, partnerystę su ilgamete mokyklos direktore atvyko bičiuliai iš VšĮ „Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras“.

Draugiškai sustojus ratu darniai sudainuota daina „Sudie“ palydėjo į vasarą, kad, jai pasibaigus, sugrįžtume rugsėjo takeliu.