Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė
Mokytoja, vykdanti direktoriaus pareigas, Sandra Maslauskienė

2021-06-07

 

„JUDĖK, KRUTĖK IR DRAUGUI PADĖK“

 

 

Birželio pradžioje džiugiai nusiteikę po ilgo laukimo, mokinių ir pedagogų bendruomenė susirinko mokyklos vidiniame kiemelyje. Saulutei šviečiant, laikydamiesi privalomų saugos reikalavimų, visi buvo pasiruošę, parodyti ką moka, judėti, krutėti ir draugui padėti.

Šio tęstinio projekto tikslas – supažindinti su profesijomis ir amatais, saugiai, nekenkiant sau ir aplinkai, leisti laiką kartu; įsivertinti savo galias ir gebėjimus; mokytis dirbti komandoje.

Projekto įgyvendinimui ruošėsi visų klasių mokiniai, vadovaujami klasių vadovų ir technologijų mokytojų. Renginio vedėja mokytoja Sandra Maslauskienė iš pat pradžių visus užkrėtė šventine nuotaika, pakviesdama į teatro studijos „Aitvariukas“ improvizaciją „Jurgis žemę atrakino“. Darbingai nuteikė direktorės Angelės Linartienės motyvuojanti kalba. Įvairių profesijų atstovai išradingai pristatė profesijas ir amatus: gėlininkai, daržininkai, sodininkai, dažytojai, virėjai, mokytojai, žurnalistai, muzikantai, sportininkai. Kiekviena komanda turėjo savo atributiką. Labai atsakingai dalyviai vykdė kitų komandų pateiktas užduotis. Vaikų nuotaika buvo džiugi, jie stengėsi padėti draugui, laikėsi saugaus darbo reikalavimų. Akį traukė ir mokinių darbelių parodėlė.

Po darbinių užduočių smagu buvo pasiklausyti dainavimo būrelio „Skambi daina“ dainų ir pasimėgauti šokių studijos „Ei, op!“ šokiais. Šventės pabaigą vainikavo dovanėlės ir bendri pietūs po atviru dangumi. Papietavę mokiniai dar neskubėjo skirstytis. Jie su malonumu įsijungė į sportinius žaidimus, kuriuos buvo paruošę mokytojai Birutė Budrienė, Jurgita Globienė ir Donatas Stoškus.