Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė
Mokytoja, vykdanti direktoriaus pareigas, Sandra Maslauskienė

2021-09-08

 

VĖL PAKVIETĖ RUGSĖJIS...

 

Mokslo ir žinių dieną į mokyklos vidinį kiemelį rinkosi mokyklos bendruomenė atverti naujų mokslo metų vartų, kurie šiemet kvietė visus burtis į didelių širdžių bendruomenę. Tradiciškai mokslo metų pradžia buvo paskelbta sugiedojus Lietuvos Respublikos himną ir iškilmingai iškėlus Lietuvos Respublikos vėliavą. Šventės organizatoriai šiais mokslo metais drąsino atrasti ir išrasti mokyklą, pasineriant į tyrinėjimų ir atradimų pasaulį. Programoje netrūko netikėtų ir malonių staigmenų. Sveikinimo žodį tarė Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė. Susirinkusiuosius skambiomis dainomis sveikino VšĮ „Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro“ užimtumo specialistė Irma Beliajevienė. Muilo burbulų šėlsmas ir Irmos atliekama daina „Vandenynai“ džiugino mažuosius mokyklos smalsuolius, jaudino suaugusiųjų širdis.

 Į sceną, lydimi plojimų ir nuoširdžių šypsenų, buvo pakviesti nauji mokyklos mokiniai, kurie tradiciškai pasitikti su dovanėlėmis, o šiemet jiems dar ir įteikti simboliniai „Didelių širdžių“ bendruomenės ordinai.

Kartų bendrystę kūrė ir lietuvių liaudies kūrybos skrynią praverti padėjo muzikantas Jonas Bajorinas, meistriškais armonikos akordais vesdamas klausytoją nuo polkos iki valso, nuo valso iki liaudiškų dainų.

Nauji mokslo metai dovanojo ir naują draugystę su VšĮ Raseinių hipodromu. Šventės dalyviai buvo sužavėti galimybe pabendrauti su draugiškuoju arkliuku – poniu. Didžiulį glėbį teigiamų emocijų suteikė akimirkos, žaidžiant su nuostabiais gauruotais bičiuliais – Berno zenenhundais, kuriuos į šventę atlydėjo Irmantas Tarnauskas. Bendrystei jungė piknikas lauke – švediški pietūs, besišnekučiuojant su per vasarą išsiilgtais klasės draugais, klasių vadovais, mokytojais, auklėtojais, mokytojų padėjėjais.

 Už gardų plovą dėkojame nuolatiniam mokyklos socialiniam partneriui – IĮ „Vasiukai“ vadovui Giedriui Rudžianskui ir UAB „Siglivita“ komandai, o „Maisto bankui“ už desertą – ledus. Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems kuriant nepakartojamą mokslo metų pradžios šventę Raseinių specialiojoje mokykloje.

Suklijavę spalvotą, didelę delniukų širdelę su linkėjimais mokyklos draugams, mokiniai išskubėjo į klases, su klasių vadovais aptarti vasaros įspūdžių ir būsimų mokslo metų. Džiaugiamės, kad mokslo metus pradedame dar labiau pagražėjusiomis ugdymo(si) erdvėmis, gausiai papildę priemonių krepšelį, pasipuošę nauja mokykline atributika. Viliamės, kad jie bus sklandūs, darnūs. Svarbiausia – būkime sveiki ir atvira širdimi!