Neįgalieji – lakmuso lapelis, rodantis visuomenės humanistinę brandą, liudijantis jos
demokratijos lygį, piliečių dvasinį sąmoningumą.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1//63/4/63004329_49960658_18293432_plan30.gif

Mokyklos grupė Bendrojo ugdymo mokykla

Mokyklos tipas Pagrindinė mokykla

Mokyklos pagrindinė paskirtis Specialioji mokykla intelekto sutrikimų turintiems mokiniams

Mokomoji kalba Lietuvių

Juridinio asmens kodas 290986160

Steigėja, savininkė Raseinių rajono savivaldybė

Mokyklos direktorė
Sandra Maslauskienė

2022-05-06

SVEIKATINIMO RENGINYS

 

Sakoma, kad reikia nebijoti svajoti, nebijoti garsiai įvardinti savo svajones ir tuomet vedanti dangaus ranka padės rasti būdą jas įgyvendinti. Raseinių specialiosios mokyklos bendruomenė, siekdama stiprinti mokinių socialines emocines kompetencijas, psichoemocinę ir fizinę sveikatą, puoselėjo svajonę  – suorganizuoti sveikatinimo renginį – išvyką į Tauragės sporto centro baseiną, kurioje dalyvauti galėtų kuo daugiau mokyklos mokinių. Šią svajonę įgyvendinti padėjo UAB „Vairuojame.LT“ direktorius Darius Adomavičius, skyręs autobusą išvykai į Tauragę, bei Labdaros ir paramos fondo  „Rimanto Kaukėno paramos grupė", apmokėjusi bilietus į baseiną. Šių didelių širdžių žmonių ir organizacijų dėka suteikta galimybė 35 įvairią negalią turintiems mokiniams patirti daug džiugių akimirkų. Dalinamės keliomis vaikų mintimis ir įspūdžiais: „Būtinai pasakysiu mamai, kad nuvažiuotume su visa šeima. Ten taip smagu!“ (Viktorija). „Man viskas labai patiko, ypač nusileidimo vamzdis“ (Vakaris). „Labai šiltas vanduo, labiausiai patiko didelė džiakuzi“ (Gediminas). „Buvo smagu maudytis, taškytis“ (Sabrina). „Aš pirmą kartą maudžiausi baseine. Ar galėsim vėl atvažiuoti?“ (Tadas).

Dalis mokinių turi komunikacijos sunkumų, tad jų įvertinimas pramogaujant vandenyje buvo begalinis teigiamų emocijų antplūdis, juokas, šypsenos ir prašymas pakartoti šį džiaugsmą.

Ačiū  UAB „Vairuojame.LT“ direktoriui Dariui Adomavičiui bei Labdaros ir paramos fondo „Rimanto Kaukėno paramos grupei“ už dovanotą vertingą patirtį ypatingiems mūsų vaikams.